Neler Yapıyoruz ?

Hizmetlerimiz

Kamera Teknolojileri

EGT Ekici Güvenlik Teknolojileri olarak ,ip kamera ahd kamera gece görüşlü speed dome kamera modelleri ile hizmetinizdedir. Fabrikalardan otellere, çevre güvenlik kamera sistemlerinden küçük işletmelere, bebek bakıcı kamera sistemlerinden büyük projelere kadar bir çok alanda profesyonel sistemler kurmaktadır.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Yangın Alarm Sistemleri

EGT Ekici Güvenlik Teknolojileri Adresli Yangın İhbar Sistemi ve Konvansiyonel Yangın İhbar Sistemileriyle hizmetinizdedir. Küçük büyük proje ayırmaksızın iş yeri fabrika , ve evlerinize profesyonel sistemler kurmaktadır.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Hırsız Alarm Sistemleri

EGT Ekici Güvenlik Teknolojileri Hırsız alarm sistemleri evlerde iş yerlerinde ofislerde fabrikalarda depo vb gibi güvenlik ihtiyacı duyulan her alanda .  Yapının durumuna ve yaşam senaryosuna göre kablolu veya kablosuz olarak profesyonel projelendirme ve kurulumu gerçekleştirir. Alarm sistemlerimiz Alarm takip merkezi bağlantısı ile kolluk kuvvetlerine haber verme imkanının yanı sıra cep telefonu uygulaması üzerinden de kumanda edilebilmektedir.

IP Telefon Santral

EGT Ekici Güvenlik Teknolojileri olarak, çözüm ortaklarımızın desteklediği IP Santral alt yapıların kurulumu, mevcutların konfigüre edilmesi işlemi sorunsuz bir şekilde yürütülmektedir.

Analog Telefon Sanral

EGT Ekici Güvenlik Teknolojileri olarak, çözüm ortaklarımızın desteklediği Analog Santral alt yapıların kurulumu, mevcutların konfigüre edilmesi işlemi sorunsuz bir şekilde yürütülmektedir.

Fiber Altyapı sistemleri

EGT Ekici Güvenlik Teknolojieri, profesyonel tasarımı ile data, yapısal kablolama ve sonlandırma sistemleri ve çözümleriyle firmalara uzun yıllar sorunsuz çalışacak sistemler sunmaktadır. Yapısal kablolama projeleri için CAT5e, CAT6, fiber optik kablolar ile yatay kablolama, bina omurga, kampüs omurga kablolamaları yapılmaktadır.

 Data ve network altyapıları yeterli test ve plan yapılmadan oluşturulan kurulumlar, daha sonradan büyük problemler yaşayabilmektedir.

Kablolu Ağ Çözümleri

EGT Ekici Güvenlik Teknolojieri olarak, işletmenizin ağ altyapısını saldırılara ve istenmeyen davetsiz misafirlere karşı oluşabilecek riskleri analiz ediyor ve ön görülen tehditleri belirleyerek ağınızın performansını ve güvenliğini artırmak adına çözümler sunuyoruz.

Kablosuz Ağ Çözümleri

EGT Ekici Güvenlik Teknolojieri, ihtiyaçlarınıza yönelik kablosuz ağ güvenliğinizi sağlamak için gerekli uygulama ve ekipmanların temin ve yapılandırması için çözüm üretmektedir. EGT Ekici Güvenlik Teknolojieri Kablosuz ağ yapılandırması ve güvenliğin sağlanması konusunun uzmanı teknoloji sağlayıcılar ile hem ofis içi hem de kapalı depo alanlarında başarı ile uygulanmaktadır

Sistem Odası Tasarım - Düzenleme

EGT Ekici Güvenlik Teknolojieri, Sistem odası düzenleme Gerekli kabloların çekilmesi Kabinet kurulum bakım işlemleri,UPS İklimlendirme işlemlerini profesyonel ekibiyle gerçekleştirir.

Dış Kaynak BT Personeli Kullanımı

Alanında uzman, yetişmiş ve kalifiye personeller ile müşterilerimizde oluşan dış kaynak BT personeli kullanım ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz.

Danışmanlık Ve Projelendirme

BT alanında katma değerli danışmanlık hizmetlerimiz ve uçtan uca analiz, tasarım ve ihtiyaca özel dizaynlarla müşterilerimize kusursuz projeler üretiyoruz.

Sistem Bakım ve Destek

Yeni nesil uzaktan ve yerinde sistem bakım ve destek hizmetlerimiz ile müşterilerimiz 7/24 güvencemiz altındadır.

Satış Ve Kurulum

Alanında uzman mühendis kadromuz ile satışını yaptığımız ürünler ve özel talepler için profestonel kurulum hizmeleri sağlıyoruz.

Başlamaya Hazırmısınız Yardım Etmek İçin Burdayız

Bize Ulaşın